ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

I ODBIERZ FRAGMENT KSIĄŻKI

MAMUCIE PRZYSMAKI

PRZEPISY NA JESIEŃ, ZIMĘ I PRZEDWIOŚNIE

Tak, chcę dostać fragment ksiązki

 

Dobrych, sprawdzonych  przepisów nigdy za wiele, ale w Mamucich Przysmakach nie chodzi tylko o jedzenie, chodzi również o relacje.  W pełnej wersji zabieram czytelnika w zmyslową podróż liczącą 224 strony, ale  mam nadzieję, że już w tym krótkim frgmencie  znajdziesz coś dobrego dla siebie i swoich bliskich.

Wygodnie przeczytasz spis treści, zajrzysz do mojej spiżarni oraz otrzymasz trzy proste przepisy do wykorzystania od razu.

Jeśli lubisz konkrety, to dodam, źe na dobry początek wybrałam pyszną pastę do pieczywa, łatwą zupę z piekarnika, ktora robi się niemal sama oraz zdrowe ciasteczka do kawy, które mogą być równieź dodatkiem do ciepłej  owsianki na śniadanie.

Oprócz prostych, szybkich, ale niespiesznych przepisów znajdziesz w książce moje zdjęcia, obrazy oraz krótkie opowieści towarzyszące przepisom, bo przecież każdy z nich ma swoją historię. Smaki odtwarzanych z przepisów potraw to często wspomnienia i ludzie, którzy za nimi stoją.

 Zostaw swój email i odbierz fragment książki  w PDF.

 

“…jestem zachwycona – przepięknie wydana książka, widać, że dopieszczona w każdym szczególe:) Od samych zdjęć i aranżacji ślinka cieknie. Ogląda się jak album:) Przejrzałam też przepisy – fajnie, że to nie tylko dania na niedzielne obiady, ale też przekąski, pasty:)” – Ela

 

„Lubię sobię ją pooglądać, nawet, gdy akurat nie gotuję. Jest w niej jakieś takie…ciepło domowe i tak, jak ciepły dom zachęca do wejścia do srodka w jesienny poranek, tak ta książka zachęca do zajrzenia do niej, choćby na chwilkę.” – Natalia

 

Tak, chcę fragment książki!