KARTKA NA BOŻE NARODZENIE

Przygotowałam ją w kilku wariantach, łącznie z kartką, na której w dowolnej aplikacji moźesz dodać swoje życzenia i wysłać tym, ktorych chcesz nimi obdarować.

 

Zdrowych i pięknych świąt Boźego Narodzenia

oraz Szczęśliwego Nowego Roku!

Viola

 „Lubię sobię ją pooglądać, nawet, gdy akurat nie gotuję. Jest w niej jakieś takie…ciepło domowe i tak, jak ciepły dom zachęca do wejścia do srodka w jesienny poranek, tak ta książka zachęca do zajrzenia do niej, choćby na chwilkę.” – Natalia

 

MAMUCIE PRZYSMAKI

PRZEPISY NA JESIEŃ, ZIMĘ I PRZEDWIOŚNIE

 

Tak, chcę dostać fragment ksiązki

 

Wygodnie przeczytasz spis treści, zajrzysz do mojej spiżarni oraz otrzymasz trzy proste przepisy do wykorzystania od razu.

Jeśli lubisz konkrety, to dodam, źe na dobry początek wybrałam pyszną pastę do pieczywa, łatwą zupę z piekarnika, ktora robi się niemal sama oraz zdrowe ciasteczka do kawy, które mogą być równieź dodatkiem do ciepłej  owsianki na śniadanie.

Oprócz prostych, szybkich, ale niespiesznych przepisów znajdziesz w książce moje zdjęcia, obrazy oraz krótkie opowieści towarzyszące przepisom, bo przecież każdy z nich ma swoją historię. Smaki odtwarzanych z przepisów potraw to często wspomnienia i ludzie, którzy za nimi stoją.

 

“…jestem zachwycona – przepięknie wydana książka, widać, że dopieszczona w każdym szczególe:) Od samych zdjęć i aranżacji ślinka cieknie. Ogląda się jak album:) Przejrzałam też przepisy – fajnie, że to nie tylko dania na niedzielne obiady, ale też przekąski, pasty:)” – Ela