Tarta kajmakowa

wpis w: Ciasta i desery, Na Święta | 0

Krótki wpis po bardzo długiej przerwie, ale bez najmniejszych wyrzutów sumienia, ponieważ przez ostatnie miesiące intensywnie pracowałam nad wydaniem mojej drugiej książki. Ukazała się dosłownie kilka dni temu i właśnie jest ten moment, kiedy dociera do nowych domów. Piękny czas, piękny dzień i zdjęcie dla którego zabrakło miejsca w mojej nowej książce z przepisami na wiosnę i lato.

Więcej o książce Mamucie Przysmaki. Przepisy na wiosnę i lato przeczytasz w zakładce moje książki, a jeśli klikniesz w zdjęcie poniżej, pobierzesz przepis na szybką tartę kajmakową. Jest pyszna, można ją przygotować i ozdobić na wiele sposobów. Nie będę tez ukrywać, że jest bardzo słodka, ale w końcu jest to przepis świąteczny. Zdjęcie moje ulubione, chociaż ostatecznie ani to zdjęcie, ani inne, które wybrała Ewa – graficzka (zobaczysz je po pobraniu przepisu), nie znalazło się w książce. Co więcej, przepis na tę tartę również w książce się nie zmieścił…

Nie było to łatwe, ale żeby nie przypominała opasłej księgi trzeba było z wielu przepisów zrezygnować. Wybieranie i rezygnacja bez poczucia straty nieustająco towarzyszyły mi podczas pracy nad nową książką. Mam mnóstwo obserwacji, może kiedyś podzielę się nimi, a tymczasem zapraszam po przepis, tarta kajmakowa czeka – wystarczy kliknąć w zdjęcie.

Jeszcze jedna ważna rzecz! Jest to fragment usunięty z książki. Na pewnym etapie zrezygnowałam już z wprowadzania poprawek po kolejnej korekcie językowej, czytaj więc tekst łaskawie.

Życzę zdrowych, spokojnych  i pięknych Świąt Wielkanocnych!

Viola

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *