Premiera książki Mamucie Przysmaki

wpis w: Inne | 2

 

Jeśli czytasz mojego bloga od dłuższego czasu, to wiesz, że lubię mieszać smaki i kolory… Kilka tygodni temu, 23 września, wydałam swoją pierwszą książkę kulinarno-artystyczną Mamucie Przysmaki, przepisy na jesień, zimę i przedwiośnieJuż jutro, 18 października będzie miała miejsce  jej premiera oraz wernisaż wystawy będącej jej uzupełnieniem.

W książce znajdziesz ponad 80  łatwych i w większości szybkich przepisów, moje zdjęcia, obrazy oraz osobiste teksty.  Zaprezentowane na wystawie zdjęcia i obrazy powstawały w katach 2016-2019. W większości są to uchwycone chwile inspirowane naturą, codziennością oraz malarstwem wielkich mistrzów. Część obrazów powstała w projekcie “Uważność” pod kierunkiem Katarzyny Bruzdy-Lecyk.

Zapraszam na wernisaż wystawy Mamucie Przysmaki towarzyszący premierze mojej książki: 18 pażdziernika 2019, Kraków, Czy to tu? ul. Konfederacka 4, godz. 19. Piękne, klimatyczne miejsce na Dębnikach, będzie okazja do spotkania, książka rownież będzie. Jeśli nie możesz przybyć, a chciałabyś/ chciałbyś kupić książkę, to jest dostępna w moim sklepie.

Viola

2 Responses

  1. Viola

    Dziękuję, książka podoba się, a przepisy testowane już u czytelników. Pozdrawiam również 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *