Premiera książki Mamucie Przysmaki

wpis w: Inne | 4

 

Jeśli czytasz mojego bloga od dłuższego czasu, to wiesz, że lubię mieszać smaki i kolory… Kilka tygodni temu, 23 września, wydałam swoją pierwszą książkę kulinarno-artystyczną Mamucie Przysmaki, przepisy na jesień, zimę i przedwiośnieJuż jutro, 18 października będzie miała miejsce  jej premiera oraz wernisaż wystawy będącej jej uzupełnieniem.

W książce znajdziesz ponad 80  łatwych i w większości szybkich przepisów, moje zdjęcia, obrazy oraz osobiste teksty.  Zaprezentowane na wystawie zdjęcia i obrazy powstawały w katach 2016-2019. W większości są to uchwycone chwile inspirowane naturą, codziennością oraz malarstwem wielkich mistrzów. Część obrazów powstała w projekcie “Uważność” pod kierunkiem Katarzyny Bruzdy-Lecyk.

Zapraszam na wernisaż wystawy Mamucie Przysmaki towarzyszący premierze mojej książki: 18 pażdziernika 2019, Kraków, Czy to tu? ul. Konfederacka 4, godz. 19. Piękne, klimatyczne miejsce na Dębnikach, będzie okazja do spotkania, książka rownież będzie. Jeśli nie możesz przybyć, a chciałabyś/ chciałbyś kupić książkę, to jest dostępna w moim sklepie.

Viola

 

EDIT

18 października na długo zapadnie w mojej pamięci. Bardzo dziękuję Kasi Bruździe -Lecyk za otworzenie wystawy i wszystkim, którzy zechcieli być ze mną w tym wyjątkowym dniu. Zamieszczam kilka pamiątkowych zdjęć, które zrobił nieoceniony Zygmunt Novak. Światło w tym wyjątkowym miejscu tym razem nie było sprzymierzeńcem, tym bardziej więc doceniam.  Ja nie zrobiłam nawet jednego zdjęcia, zresztą zupełnie o  tym zapomniałam. Emocje…


 

 

Książka kulinarno-artystyczna Mamucie Przysmaki to lrzepisy fotografie, obrazy i opowieści autorstwa Violi Grzelki
Piękna książka kulinarna na prezent

4 Responses

 1. Viola

  Moja książka w Twoich rękach? Znasz się na zdjęciach doskonale, więc sprawiłeś mi ogromną radość tym co napisałeś. Dziękuję pięknie!

 2. Grzegorz

  Gratuluje, na jedzeniu sie bardz dobrze znam :), z gotowaniem mam klopoty, no ale jako fotograf, podziwiam zdjecia.
  Super publikacja
  Gregory W from London

 3. Viola

  Dziękuję, książka podoba się, a przepisy testowane już u czytelników. Pozdrawiam również 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *